Otele Gelen Masöz

Otele Gelen Masöz neden çünkü siz belki de ya masöz terapist in kendi yerine yada otel spasın da hizmet almak istemiyorsanız otelde odanıza masaj hizmeti istiyorsanız sizlere otele gelen masöz kategorisinde yardımcı olabiliriz. Bedendeki kaslara masajlar uygulanır tabii ki bir takım eklemlerde de fayda sağlar hareketlilik anlamında bir takım ten donlarda bağ dokuda işe yarar masajı kasın az olduğu veya kemiğin çok olduğu yerlerde basınıza dikkat etmeniz gerekir tabii ki yine masajınızı yapmanız gerekir

Otele Gelen Masöz

Masaj ile bir takım rahatsızlıklar olabilir boyun fıtığı omurilikte eğrilikler bel fıtığı kemik erimesi ve dolayısıyla osteoporoz gibi kemikte kırılmalar olabilir işte bu durumlarda ya dokunmuyoruz ya da fıtık gibi durumlarda doktorunun onayıyla nasıl bir masaj yapılacağı kendisi tarafından doktoruna sordurulup ona göre bir uygulama yapılıyor.

Bedenin her yerine masaj yapabilirsiniz ama uygulayacağınız masajın tekniği ve baskınız önemlidir örneğin kişinin böbrekleri ile ilgili sıkıntısı var sa o bölgeye masaj yapılır ama baskıyı çok doğru ayarlamanız gerekir. Diyelim ki bel fıtığı varsa beline dikkat edersiniz. Ama kemikli bölgelerde her zaman eliniz yüzeyden geçer ve baskı ayarlanabilir. Bir de atardamarlara yani ana damarlara dikkat etmek lazım o bölgelerde baskı ayarlanması gerekir ya da dokunulmaması gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın