Şişli Masöz İle Profesyonel Masaj

Şişli Masöz İle metropolde iş yoğunluğundan dolayı kas ağrısını hafifletmekten duruş ve rahatlamayı iyileştirmeye kadar, masöz terapisi bir dizi fiziksel ve psikolojik durumu tedavi etmek için kullanılabilir. Kaliteli masaj genellikle yaralanmaların önlenmesi ve tedavisi için kullanılır.

Ve stres ve kaygıyı azaltmak için etkili bir yol olabilir. İyileştirici profesyonel masaj ne olduğunu ve diğer masaj türlerinden nasıl farklı olduğunu öğrenmek için makalelerimizi takip ediniz.

Şişli masöz kategorisinde sizlere masaj tekniklerinizde yazmak istedik; Sonra bir tedavi planı hazırlanır. Bu tedavi planı, kişiye özel olarak uyarlanmıştır ve farklı iyileştirici masaj tekniklerini içerecektir.

Derin doku masajı,

Tetik nokta tedavisi,

Kuru iğneleme tedavisi,

Miyofasyal gevşeme,

Kas enerji teknikleri,

Manuel lenfatik drenaj.

Şişli Masöz terapistinize bedeniniz üzerinde çalışması için zaman verin. 30 dakika sadece bir sorunlu bölge veya sırt, boyun, omuz gevşeme masajı için yeterli olacaktır. 60 dakika, tam vücut dinğil leşme veya birkaç sorunlu alanda teraptik masaj için yeterlidir. 90 dakika, birçok sorunlu alanınız olduğunda veya nihai bir dinlenme tedavisi istediğinizde en iyi seçenektir.

Yeterli seviyede hidrasyon olmadan vücutta hiçbir şey tam olarak düzgün çalışmaz eklemler aynı tepkiyi vermez ve susuz kaldığınızda masaj sırasında bazen kas spazmları ve kramplar ortaya çıkmaya başlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın