Masöz İstanbul

Masöz İstanbul, uzman masöz terapistler tarafından uygulanan profesyonel masaj ile kaliteli ve güvenilir masaj hizmeti alabilirsiniz. Gerçek masaj uygulaması bilmeyen masöz bayan lar dan hizmet almayınız.

Sitemizde sadece manuel masaj, medical masaj, klasik masaj, aromaterapi masajı ve size en uygun olan masaj teknikleri yapan masaj terapistleri bulunmakta ayrıca masaj hizmeti bayanlara ve baylara uygulanmakta olup sadece baylara hizmet veren masözler gerçek masöz değildir.

İstanbul tüm ilçelerinde hizmet veren masöz terapistler için google de arama kelimelerinden olan masöz istanbul tağlarına ulaşabileceksiniz. Peki masöz nedir ve gerçek masaj yapan terapist nasıl olur?

Masöz İstanbul

Masöz İstanbul

masozistanbul.com.tr marka panenti almış kurumsal bir site olup gerçek masaj hizmeti veren terapistler için hazırlanmıştır.

Masöz Nedir?

İlgili sağlık koşullarına ve hijyene dikkat ederek, belli teknikler altında masaj uygulaması gerçekleştiren kadın görevlilere masöz denmektedir. Bu alanda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet sağlayan kişiler olarak da dile getirmek mümkün.

 Profesyonel Masöz Ne İş Yapar?

Masöz terapistler belli başlı bazı teknik yöntemler ışığı altında, özel masaj yöntemlerini uygulayan kişilerdir. Yaptıkları iş üzerinden kişinin vücudundaki kasların gevşemesini, stresten uzaklaşmasına ve zinde bir gün geçirilmesine olanak verir. Tamamen steril ve sağlıklı bir ortam içerisinde ele aldıkları hizmet kapsamında, dünyanın birçok farklı yerinden masaj tekniklerini uygularlar.

 Masöz Nasıl Olunur?

Masöz Terapist olabilmek için belli bir sertifikaya sahip olmak gerekmektedir. Özellikle son gerçekleştirilen değişiklik ile beraber Sağlık Bakanlığı nezdinde bir sertifika alınması gerekir. Bu konuda belli başlı bazı kurslar bulunmaktadır ve bu kurslarda yine belli bir puan alınması gerekir. Böylece kazanılmış belge üzerinden sertifika ile masöz olarak çalışmak profesyonel bir anlayışla mümkün hale gelmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın