İstanbul Masaj İle Ağrı Terapisi

İstanbul Masaj hizmeti veren terapistler bilindiği gibi kısa vadede ağrı kesici kullanılmasını destekleyen kanıtlar vardır.
Ancak ağrı kesicilerin bir çok yan etkisi bulunmakta olup bu nedenle işini profesyonel yapan İstanbul’da bulunan uzman terapistler tarafından masaj hizmeti uygulanabilir.

Faydalı olduğu düşünülen diğer tedavilerle karşılaştırıldığında, masajın hem kısa hem de uzun vadede ağrı için daha iyi olduğu, ancak işlevi iyileştirmediği bulundu. Başka bir inceleme, yayımlanan Masaj 2017 yılında, daha önce akut veya kronik bel ağrısı için masaj denemeler yayınlanan incelenen. Dokuz denemenin sekizinde masaj, egzersiz, gevşeme terapisi, akupunktur, fizyoterapi ve manipülasyon gibi diğer müdahalelerden daha etkiliydi.

Derin doku masajı, kas ve bağ dokusunun daha derin katmanlarını hedef alır. Bu tür masaj, kronik olarak gergin veya ağrılı kaslar, duruş problemleri ve tekrarlayan gerginlik için kullanılır.

Masaj terapisti daha derin kas katmanları üzerinde çalışırken, derin doku masajı sırasında bir miktar fiziksel rahatsızlık olabilir. Kişiler masajdan sonra ağrı hissedebilirler.

Diğer bir seçenek de  , bir tür Japon kaportası olan . Kıyafetler genellikle shiatsu tedavisi sırasında giyilir, bu nedenle biri tamamen giyinik kalmayı tercih ederse bu iyi bir tedavi yöntemidir.

Masaj İstanbul vücuttaki noktalara lokalize parmak basıncı uygular. Basınç lokalize olduğu için, shiatsunun baskısı derin hissediyor. Eğitimli bir terapist tarafından yapılan masajın yerini almasa da, bazı durumlarda masaj yastığı düşünmeye değer olabilir. Birçok masa sandalyesine sığar veya bir kanepeye yerleştirilebilirler. Mağazalarda genellikle denenecek zemin modelleri bulunur.