Evde Masaj

Evde Masaj neden gerekli? Bir çok insan yoğun iş temposundan dolayı bir an önce evlerine gitmek ve günün yorgunluğundan kurtulmak isterler bu yüzden de evde masaj hizmeti veren masaj terapistlere ihtiyaç duyarlar. Tabiki mutlaka manuel terapi adına eğitim almış fizyoterapist bulmaları gerekiyor.

Evde Masaj

Adalar Arnavutköy Bağcılar Bakırköy Bayrampaşa Beykoz Beyoğlu Çatalca Esenler Eyüp Gaziosmanpaşa Kadıköy Kartal Maltepe Sancaktepe Silivri Sultangazi Ataşehir Avcılar Bahçelievler Başakşehir Beşiktaş Beylikdüzü Büyükçekmece Çekmeköy Esenyurt Fatih Güngören Kâğıthane Küçükçekmece Pendik Sarıyer Sultanbeyli Şile ilçelerinde evde masaj hizmeti alabilirsiniz.

 Masaj Hizmeti verilecek ortamda en önemli unsurlardan biri temizlik ve hijyendir bu yüzden masajdan önce masözlerin seans alanını yeterince dezenfekte etmesi çok önemlidir. masöz hizmeti kalitesi adına,  güzel ve yumuşak bir zemin gerekir bunun için de masaj masaları uygundur. masaj Terapisi yapılacak olan kişiye örtünmesi için temiz örtü veya havlu verilmelidir.

Baş ve dizlere konulması için yastık olabilir ama çok şart değildir. Masaj terapisti masaj için gerekli yağlar veya solisonlar bulunduracaktır. 

Yağlar isteğe bağlı ya aromalı ve kokulu ya da aromasız ve kokusuz yağlar olmalıdır. Bu yağlar mineralli yağlar da olabilir ve gözenekleri tıkanamaz, gözenekleri açarlar. masözler masaj hizmetinde terapi alan kişinin rahat etmesi için elinden gelen gayrette bulunmalı, devamlı sorular sorarak terapi gören kişinin verimli masaj hizmeti aldığından emin olmalıdır.

Ortamda genellikle Asya’nın huzur verici müzikleri; güzel kokular ve loş ışık bulunması terapi gören kişinin psikolojik olarak kendisini seansa daha iyi vermesine yardımcı olmaktadır.