Caddebostan Masaj

Caddebostan Masaj bir adı ilede halk ça cadde ile de bilinen ve gerçekten elit bir semt olsan bu ilçede kaliteli ve elit bir masaj hizmeti almak istiyorsanız gelin birlikte hem de bu semt ile ilgili bir araştırma da yapalım mesela tarihi nedir?

 İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan bir semtidir, İstanbul’un en gözde semtlerinden olup Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca bölgede ünlü markaların mağazaları mevcuttur. Türkiye’de az görülen bisiklet yolu mevcuttur

Osmanlı dönemde bostancı ilçesinden göztepeye kadar bulunan bölge tarla ve ağaçlarla dolu olduğundan, Yeniçeri asker kaçakları ve diğer suçluların saklanma yeriydi. Bölge, bu sebepten dolayı “Cadı Bostanı” olarak adlandırılmıştı.

buradaki bostanların da kaldırılmasına karar verildi. Ve daha sonra bölgenin adı “Caddebostan” olarak değişti. Tarihi bile gerçekten harikalarla folu semt de tabiki elit ve kaliteli insanlarda bulunuyor bu yüzden de burada hizmet veren masöz bayan lar ve masaj salonları da bu yüzden herşeye önem ve titizlikle yaklaşmak zorunda.

Caddebostan Masaj

Günün tüm yorgunluğunu atmak isteyen kişilerin başvurdukları masajlar aynı zamanda ruhunu dinlendirmek isteyen kişilere de oldukça iyi gelmektedir. Ruhu dinlendiren ambiyans sayesinde dinlendirici bir ortamda uzman masaj yaptırabilirsiniz. Masaj yapıldığı esnada ortamda esanslı mum kokuları yayılmaktadır. Uygulanan bu aromatik terapiler sayesinde rahatlayacak, dinlendirici müziklere de şahit olacaksınız. Masaj sırasında ruhu dinlendiren bu müzikler kasların yumuşamasına yardımcı olacaktır.