Bayanlara Özel Masaj

Bayanlara Özel Masaj

Etik ve Ahlaki Kurallar Çerçevesinde

Bayanlara Özel Masaj yaptırmak isteyenlerin en büyük ön yargısı ne yazık ki Melek’i etik kurallarına ve ahlaki sınırlara riayet eden masöz bulamamak. Oysa ki alanında uzman, masaj konusunda eğitimli ve bir çok masaj uygulamasında deneyim kazanmış bayan masöz bulabilirsiniz. Bu sayede kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda mahremiyet çerçevesinde sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmanız kolaylaşıyor.

Bayanlara Özel Masaj

bayanlara özel masaj

Masaj içim en uygun ortam şüğiphesiz ki bu iş için donatılmış masaj salonları. Son teknoloji araç gereçler ve uzmanlarca hazırlanan bitkisel kürler, şifalı taşlar ile tam teşekküllü masaj salonlarında istek ve şikayetleriniz doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. İstek ve şikayetinizin boyutuna göre seans ve zaman ayarlaması yapabileceğiniz uygulama, vücudunuza ruhunuza dinginlik katıyor.

Karşılıklı Sorumluluklar

Her ne kadar müşteri-masöz ilişkisinin sınırları belli olsa da etik ve ahlaki Kurallar noktasında iki tarafa da düşen bir takım sorumluluklar bulunuyor:

-Taraflar birbirinin kişilik haklarına ve mesleki kimliklerine saygı duymalı

– Her müşteriye/ her masöz davranış ve hizmet kalitesi aynı olmalı

Ücret ve Seans

Bayanlara Özel Masaj hizmetleri lokal yada bütünsel terapi isteğine göre bir seans yada bir kaç seans olarak uygulanabilmektedir. Ücretlerde seans başına alınmaktadır. Her seans aralığı ortalama 30 dakikalık süreç ve 90 dakikalık süreç arası olmaktadır. Ayrıca pek çok farklı masöz tekniği uygulamaları yapılan firma kişilerin isteği doğrultusunda istenilen masöz tekniğini uygulamaktadırlar.

Hangi Şikayetler İçin Destek Alınmalıdır?

Bel boyun ve omuz fıtıkları, eklem ağrıları, sinir sistemi, bağışıklık sistemi, dolaşım sistemine bağlı gelişen semptomlar ve ağrılar için hizmet verilmektedir. Ayrıca sağlıklı yaşam ve öncü sağlık hizmetleri anlamında da masörlük hizmeti verilir. Sağlıklı bir dış görünüm edinmek, sağlıklı bir süreç geçirmek isteyenler, yorgunluktan arınmak isteyenlerin öncelikli tercihi masöz desteği verilen;

Randevu sistemine bağlı çalışan, müşteri memnuniyetine önem veren, hizmet kalitesi ve güvencesi ile akıllarda yer edinen masöz bayan hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin iletişim kurmaları gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın